banner

Nawigacja

Informacje o szkole

Plan lekcji

Dokumenty szkolne

Zajęcia pozalekcyjne

Konkursy

banner

Tydzień patrona szkoły

17 - 21 LISTOPADA 2014 r.

TYDZIEŃ PATRONA SZKOŁY




· Dorota dnia listopad 18 2014 00:35:14 · Drukuj

Konkurs

WYNIKI

FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ

20 listopad 2014

Laureatami festiwalu piosenki angielskiej w klasach młodszych zostali:

I miejsce –Dominika Maludy, Iga Janusiewicz, Wiktoria Kanclerz kl. 3a

II miejsce –Jagoda Brożyna kl. 3c

III miejsce –Gabriel Rogaczewski kl. 2a

wyróżnienie –Basia Eckert, Julia Flasza, Martyna Stępniak kl. 3f

wyróżnienie –Kuba Kaluta, Łukasz Kuźnik, Olek Pawłowski kl. 3c

wyróżnienie –Maciej Łojko, Natalia Rygała kl. 2f

W klasach starszych najlepiej zaprezentowali się:

I miejsceZuzia Łukasiewicz kl. 5g

I miejsceNatasza Kalemba kl. 6a

I miejsceKaya Wawrzynkiewicz, Laura Ziemska, Roksana Podgórska kl.6c

II miejsceJulia Zadrożna kl. 6a

II miejsceKamila Żabczak kl. 6g

II miejsceMagda Dobek kl. 5c

III miejsceMarta Rawska kl. 4c

III miejsceMarysia Pawlikowska kl. 4h

wyróżnienieAmelia Niklewicz kl. 4f

wyróżnieniePatrycja Baranowska kl. 4d

wyróżnienieInez Mądra kl. 4b

wyróżnienieDominika Wybudowska kl. 5g

wyróżnienieHania Grygiel kl. 4h

wyróżnienie – Olaf Bykowski, Paweł Marczuk kl. 5b

Laureatom i wszystkim uczestnikom dziękujemy za show pełen wrażeń.

Nauczycielki języka angielskiego

· Dorota dnia listopad 20 2014 21:08:38 · Drukuj

Konkurs

17 i 18 listopada 2014r.  z okazji
"Tygodnia szkoły" biblioteka szkolna zorganizowała
konkurs czytelniczy pod hasłem:

"Życie i twórczość  Arkadego Fiedlera -

- patrona naszej szkoły".


Wybrani uczniowie odpowiadali na pytania
o różnej skali trudności, rozwiązywali rebusy, czytali fragmenty książek A. Fiedlera i odgadywali ich tytuły, a także rozpoznawali patrona naszej szkoły wśród różnych fotografii.


Wyniki konkursu

Po zaciętym pojedynku wśród klas szóstych zwyciężyli

uczniowie klasy VID:

Jakub Gołąb  i Michał Kalinowski,

II miejsce zajęły uczennice z klasy VI F:

Julia Gościak i Hanna Ludwisiak ,

a III miejsce przypadło w udziale uczennicom klasy VI B:

Dorocie Kulinie i Zuzannie Lubryczyńskiej.


Po rywalizacji klas piątych

I miejsce zajęła drużyna z klasy V E w składzie:
Szymon Jutrzenka i Filip Zioło,

II miejsce zajęły uczennice z klasy V F :

Adriana Mowczan i Natalia Obierzyńska,

na III miejscu znalazła się klasa V B, którą reprezentowały:

Nikola Pawlikowska i Rozalia Rogaczewska.


Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy
i nagrody rzeczowe.

 

· Dorota dnia listopad 19 2014 19:05:22 · Drukuj

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Galeria zdjęć

Informacje dla rodziców

Rada Rodziców

Samorząd uczniowski

Festiwal

Akademia Przyszłości

Klub podróżnika

RSS
  Dodaj kanał RSS

631,510 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.