Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 40

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 40

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 42

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 42

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 43

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 43

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 44

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php:18) in /home/sp18/domains/sp18.zgora.pl/public_html/maincore.php on line 192
Szkoła Podstawowa nr 18 - Osiągnięcia plastyczne
Dziennik Vulcan

Trzymaj formę

Gazetka szkolna

Nawigacja

Informacje o szkole

Plan lekcji

Dokumenty szkolne

Zajęcia pozalekcyjne

Konkursy

banner

Osiągnięcia plastyczne
1. Maja Świgło z klasy 4B została Laureatką I etapu Międzynarodowego Dziecięcego Konkursu Plastycznego Jiangsu 2017 r. pt: "Namaluj swój dom. Wyśnij swoją przyszłość".

2. Hubert Silny z klasy 4F otrzymał Nagrodę Główną w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt: "Magia teatru - lalka teatralna". Organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury.

3. Marek Szekalski z klasy 4A otrzymał Nagrodę Główną w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt: "Magia teatru - lalka teatralna". Organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury.

4. Jakub Hajnold z klasy 5B otrzymał Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt: "Magia teatru - lalka teatralna". Organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury.

5. Hanna Kluczycka z klasy 4E otrzymała Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt: "Magia teatru - lalka teatralna". Organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury.

6. Alicja Jutrzenka z klasy 4E zakwalifikowała się do II etapu (wzięła udział w warsztatach plastycznych) Miejskiego Konkursu Plastycznego pt: "Zielona Góra jest wielka, bo stanowimy wspólnotę". Organizatorem był Okręg Zielonogórski Związku Polskich Artystów Plastyków.

7. Mateusz Fabisz z klasy 4E zakwalifikował się do II etapu (wziął udział w warsztatach plastycznych) Miejskiego Konkursu Plastycznego pt: "Zielona Góra jest wielka, bo stanowimy wspólnotę". Organizatorem był Okręg Zielonogórski Związku Polskich Artystów Plastyków.

8. Marek Szekalski z klasy 4A zakwalifikował się do II etapu (wziął udział w warsztatach plastycznych) Miejskiego Konkursu Plastycznego pt: "Zielona Góra jest wielka, bo stanowimy wspólnotę". Organizatorem był Okręg Zielonogórski Związku Polskich Artystów Plastyków.

9. Cezary Czaniecki z klasy 4B zakwalifikował się do II etapu (wziął  udział w warsztatach plastycznych) Miejskiego Konkursu Plastycznego pt: "Zielona Góra"

10. Mateusz Szczygieł z klasy 4D zakwalifikował się do II etapu (wziął udział w warsztatach plastycznych) Miejskiego Konkursu Plastycznego pt: "Zielona Góra jest wielka, bo stanowimy wspólnotę". Organizatorem był Okręg Zielonogórski Związku Polskich Artystów Plastyków.

11. Jakub Hajnold z klasy 5B zakwalifikował się do II etapu (wziął udział w warsztatach plastycznych) Miejskiego Konkursu Plastycznego pt: "Zielona Góra jest wielka, bo stanowimy wspólnotę". Organizatorem był Okręg Zielonogórski Związku Polskich Artystów Plastyków.

12. Karolina Paramonczyk z klasy 5E zakwalifikowała się do II etapu (wzięła udział w warsztatach plastycznych) Miejskiego Konkursu Plastycznego pt: "Zielona Góra jest wielka, bo stanowimy wspólnotę". Organizatorem był Okręg Zielonogórski Związku Polskich Artystów Plastyków.

13. Martyna Stachowska z klasy 6D zakwalifikowała się do II etapu (wzięła udział w warsztatach plastycznych) Miejskiego Konkursu Plastycznego pt: "Zielona Góra jest wielka, bo stanowimy wspólnotę". Organizatorem był Okręg Zielonogórski Związku Polskich Artystów Plastyków.

14. Zuzanna Bezak z klasy 6D zakwalifikowała się do II etapu (wzięła udział w warsztatach plastycznych) Miejskiego Konkursu Plastycznego pt: "Zielona Góra jest wielka, bo stanowimy wspólnotę". Organizatorem był Okręg Zielonogórski Związku Polskich Artystów Plastyków.

15. Alan Piotrowski z klasy 6A zakwalifikował się do II etapu (wziął  udział w warsztatach plastycznych) Miejskiego Konkursu Plastycznego pt: "Zielona Góra jest wielka, bo stanowimy wspólnotę". Organizatorem był Okręg Zielonogórski Związku Polskich Artystów Plastyków.

16. Samuel Kałużny z klasy 6C zakwalifikował się do II etapu (wziął udział w warsztatach plastycznych) Miejskiego Konkursu Plastycznego pt: "Zielona Góra jest wielka, bo stanowimy wspólnotę". Organizatorem był Okręg Zielonogórski Związku Polskich Artystów Plastyków.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Galeria zdjęć

Informacje dla rodziców
· Zapobieganie i leczenie wszawicy

Rada Rodziców
· Rada Rodziców - kontakt

Samorząd uczniowski
· Wolontariat - gazetka

Świetlica szkolna

Festiwal

Akademia Przyszłości

Mały mistrz

Z informatyką Tu i Tam

Katedra matematyki

RSS
  Dodaj kanał RSS

3,942,172 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.