Aktualności

Akcja „Książka dla Szpitala”

Jeśli pozwolę sobie naprawdę zrozumieć drugą osobę, mogę zostać zmieniony przez ten fakt” (Carl Rogers)
 
Co wcale nas nie dziwi, pierwsza transza akcji „Książka dla Szpitala” okazała się wielkim sukcesem. Jak zwykle okazali Państwo Wiele Serca i Chęci Niesienia Pomocy. Dzięki Wam do Szpitala Uniwersyteckiego trafi ponad 120 kartek świątecznych (tutaj szczególne podziękowania dla Klas 3a, 3c, 3d oraz 5h, 5i i 5k) oraz trzy bagażniki książek, gier planszowych i płyt DVD z m.in. bajkami. Dziękujemy Serdecznie. Kolejną transzę trwającej do maja 2020 akcji wsparcia Pacjentów (wraz z ZE 3 – SP 21) planujemy na luty (po feriach zimowych) – wtedy także będziemy zbierali podobne Dary (w tym Listy Wspierające Małych Pacjentów).
Dziękujemy – psycholog Agata wraz z Gosią i Dorotą z biblioteki.
 
[ngg src=”galleries” ids=”16″ display=”basic_thumbnail”]
Skip to content