Pracownia Młodego Majsterkowicza

W ramach programu „Laboratoria przyszłości” w naszej szkole powstała profesjonalna pracownia techniczna. Została wyposażona w m.in.: wiertarki i szlifierki stołowe z akcesoriami, piły ramowe do drewna i metalu z akcesoriami, wyrzynarki stołowe do drewna z akcesoriami, mierniki, nożyce do blachy, gwoździe, śrubki, druty, dłuta, papiery ścierne, imadła, młotki, obcęgi, szczypce. Pracownia młodego majsterkowicza to  WARSZTAT, w którym nasi uczniowie przy profesjonalnych stołach warsztatowych, na obrotowych taboretach rozwijają  swoje umiejętności majsterkowania.

Podczas zajęć „Koło majsterkowicza”, które odbywa się we wtorki w godz. 11.00-13.00 w sali 04B, pod czujnym okiem pana Krzysztofa Pyrki, uczniowie już rozpoczęli zajęcia techniczne. Zapoznali się z nowym sprzętem, przepisami BHP oraz instrukcją obsługi. 

Zachęcamy do oglądania zdjęć oraz filmów dokumentujących pracę naszych uczniów z wykorzystaniem sprzętu z programu Laboratoria Przyszłości w naszych mediach społecznościowych.

Skip to content