Pracownia Małego Kucharza

Program Laboratoria Przyszłości to była wspaniała okazja, by doposażyć pracownię kulinarną znajdującą się w naszej szkole.

Pracownia kuchenna wyposażona w kuchenki elektryczne z piekarnikami, lodówki, roboty wielofunkcyjne, blendery, miksery,  opiekacze oraz zestawy kulinarne umożliwia naukę gotowania i przyrządzania potraw oraz doskonalenia umiejętności planowania pełnowartościowych posiłków. 

W roku szkolnym 2023/2024 odbywają się w niej zajęcia pozalekcyjne „Koło kulinarne” prowadzone przez  p. Agnieszkę Strzałkę. W każdą środę w godz. 13.00-14.30 uczniowie klas 3 przeistaczają się w młodych kucharzy i doskonalą swoje zdolności kulinarne dzięki samodzielnie przygotowanym smoothie, sałatkom owocowym, kanapkom, muffinkom, naleśnikom oraz wielu innych pyszności. 

Zajęcia kulinarne są świetną formą wypoczynku i relaksu oraz doskonałym czasem na poznawanie świata oraz uczenia się pracy w zespole. Mamy nadzieję, że przygotowywanie posiłków będzie dla nich wspaniałą i „pyszną” zabawą.

Zachęcamy do oglądania zdjęć oraz filmów dokumentujących pracę naszych uczniów z wykorzystaniem sprzętu z programu Laboratoria Przyszłości w naszych mediach społecznościowych.

Skip to content