Aktualności

Konkurs na logo rozstrzygnięty

Należymy do Lubuskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie i mamy własne logo!

Od początku tego roku szkolnego staraliśmy się o przyjęcie do Lubuskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. W październiku  ogłosiliśmy konkurs na zaprojektowanie logo, czyli znaku graficznego kojarzącego się z naszymi działaniami na rzecz zdrowia.
Chętni uczniowie klas 1-8 przygotowali swoje różnorodne propozycje. Wpłynęło ponad 50 prac. Podczas ich oceny jury wzięło pod uwagę: walory estetyczne i graficzne, oryginalność, czytelność pomysłu, a także spójność projektu z założeniami programu.

Gratulujemy uczennicy klasy 2c – Michalinie Kamińskiej, której logo spełniło regulaminowe kryteria. Będzie ono przez najbliższe trzy lata symbolem postaw prozdrowotnych i proekologicznych propagowanych przez społeczność „Osiemnastki”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim młodym kreatywnym projektantom za przyjęcie zaproszenia do udziału w plastycznych zmaganiach.

Skip to content