Aktualności

Konkursu Plastycznego „Dzieło się – czyli Sztuka… myślenia o niebieskich migdałach”

W IV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Dzieło się – czyli Sztuka… myślenia o niebieskich migdałach” uczennica Amelia Malaryk 4F otrzymała wyróżnienie. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowały się prace plastyczne uczniów: Mikołaj Otto 4H, Anna Hajdasz 4H, Karol Konesewicz 4H, Hubert Silny 6F, Andrzej Moroz 6D, Mateusz Makowski 6A, Elżbieta Sosulska 4F, Antonina Rogoża 4D, Wiktor Kamiński 5I, Kalina Paruzel 8G. Na konkurs wpłynęły 253 prace z całego województwa lubuskiego. W kategorii wiekowej 9-12 lat do wystawy zakwalifikowano tylko 49 prac, wśród których jest 9 prac uczniów z naszej szkoły. W kategorii wiekowej 13-16 lat do wystawy zakwalifikowano 17 prac, wśród których znajduje się 1 praca uczennicy z naszej szkoły. Serdeczne gratulacje dla wszystkich. Wręczenie nagród i wyróżnień nastąpi około 29 kwietnia br. o czym będę informować.

Apolonia Obuchowicz

Skip to content