Aktualności

„LOTNISKOWY KONKURS PLASTYCZNY”

„LOTNISKOWY KONKURS PLASTYCZNY” – DO WYGRANIA  Apple iPad Wi-Fi + Cellular, 32GB…

 

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprasza do udziału w  lotniskowym konkursie plastycznym z okazji „Dnia Dziecka”. Do wygrania wspaniałe nagrody! 

Co trzeba zrobić?

Wystarczy przygotować pracę plastyczną nawiązującą do hasła „Z Lubuskiego w świat”, zawierającą elementy związane z samolotem i podróżowaniem z Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost oraz wysłać na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7, 65 -057 Zielona Góra z dopiskiem „Konkurs – Z Lubuskiego w świat”. Prace można przesyłać do 30 maja br.

Jakie są zasady?

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6-12 lat, mieszkających na terenie Województwa Lubuskiego. Prace powinny być wykonane na papierze, dowolną techniką (np. rysunek, wycinanka, wyklejanka, ołówek, kredki, farby, itp.) w formacie nie większym niż A1. Co ważne, praca musi zawierać wierszyk, rymowankę lub inny tekst zawierający hasło „Z Lubuskiego w świat”.

Co można wygrać?

Nagrodami są:

– za zajęcie I miejsca w konkursie: Apple iPad Wi-Fi + Cellular, 32GB (srebrny);

– za zajęcie II miejsca w konkursie: Apple iPhone SE, 32GB Gold (złoty);

– za zajęcie III miejsca w konkursie: bilet lotniczy dla uczestnika oraz opiekuna na przelot samolotem na trasie Zielona Góra – Warszawa – Zielona Góra do wykorzystania do 31.12.2018 r.

Patronat nad konkursem

Patronat honorowy nad konkursem objęła Marszałek Województwa Lubuskiego – Elżbieta Anna Polak. Patronat medialny sprawuje Gazeta Wyborcza, odział Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

..: Regulamin konkursu :..

..: Zgłoszenie konkursowe :..

 

Skip to content