Aktualności

Wzorowa Łazienka-zagłosuj!

 

Uwaga! Uwaga!
Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Wszyscy Sympatycy SP 18

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego projektu „Wzorowa Łazienka”, w ramach którego remontowane są szkolne toalety. Akcja ma formę konkursu- szkoły zbierają punkty/głosy. Zdecydowaliśmy się na to, bo mamy MOC. Jesteśmy dużą społecznością szkolną! Wierzymy, że jeśli każdy włączy się do akcji, to mamy realne szanse na wygraną. Wszyscy mamy rodzinę, przyjaciół, znajomych – niech też pomogą.
Głosowanie jest bezpłatne. Wystarczy mail i dobre chęci. Poniżej znajduje się instrukcja głosowania.
NALEŻY:
Wejść na stronę wzorowalazienka.pl
Kliknąć opcję GŁOSUJ ( niebieskie tło- prawy górny róg).
Wpisać nazwę miejscowość: ZIELONA GÓRA.
Wybrać naszą szkołę – SP 18.
Oddać głos:
używając kodu z maila – postępować zgodnie ze wskazówkami;
używając paragonu ( to aż 20 punktów) – postępować zgodnie ze wskazówkami.

GŁOSUJMY SUMIENNIE- CODZIENNIE !!!

Skip to content