Aktualności

Bieg dla Martynki – możemy pomóc !

Bieg dla Martynki  – możemy pomóc!

Szanowni Państwo,

wszystkich, którzy nie mają pomysłu na spędzenie niedzieli 10 czerwca 2018 r. zapraszamy do udziału  w III Biegu dla Transplantacji,  który odbywa się w ramach Festiwalu Nauki  Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Współorganizatorem  Biegu jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie „Nerka”, którego podopieczną jest między innymi Martynka, uczennica naszej szkoły.

Martynka jest po przeszczepach narządów, dodatkowo po porażeniu mózgowym, ma nauczanie indywidualne  w domu. Dużo czasu spędza w Centrum Zdrowia Dziecka. Jest dzieckiem specjalnej troski.  Mama wychowuje ją samotnie.

Zapisy tylko do 3 czerwca 2018 r.

Regulamin biegu i link do zapisów znajduje się poniżej.

  http://www.fn.uz.zgora.pl/bieg-dla-transplantacji/

Dyrektor i Grono Pedagogiczne SP-18

 

Skip to content