Aktualności

Bijemy rekordy dla Niepodległej

Bijemy rekordy dla Niepodległej”

Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 r. jest okazją  do świętowania. Postanowiliśmy, że czerwiec w naszej szkole upłynie pod hasłem „Bijemy Rekordy dla Niepodległej”.

W związku z tym we wtorek 5 czerwca 2018 r. uczniowie klas I – III, ubrani w białe

i czerwone koszulki licznie zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby wspólnie zatańczyć dla Naszej „Niepodległej”. Dzieci były zachwycone układem choreograficznym przygotowanym przez uczennice kl.6e i z niecierpliwością czekały na następne bicie rekordu.

Ponownie spotkaliśmy się w piątek 8 czerwca 2018 r. Tym razem na boisku szkolnym ustawiliśmy się w kształt flagi Polski. Z radością wspólnie ćwiczyliśmy. Na koniec wypuściliśmy balony, które poszybowały w niebo. Efekt był oszałamiający.

Rok dla Niepodległej” to wspaniała lekcja patriotyzmu dla dzieci, to budowanie tożsamości i wspólnoty narodowej.

..: przejdź do galerii :..

Skip to content