Aktualności

Gra terenowa „Razem naprzód” z okazji obchodów odzyskania niepodległości

Uczniowie klasy 8C w składzie: Weronika Gierulska, Dominika Moszczyńska, Michał Hnatuśko oraz Paweł Krzypczak wzięli udział w grze terenowej „Razem naprzód” organizowanej przez Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Zielonej Górze z okazji obchodów odzyskania niepodległości. Zespołom szkół podstawowych pomagali uczniowie LO nr 1, którzy wspólnie pokonali trasę na wzgórzach piastowskich za pomocą kodów QR. Zadaniem każdej z drużyn było pokonanie trasy z wykorzystaniem mapy oraz wykonanie wszystkich zadań po drodze w czasie nie dłuższym niż 90minut. 
Drużyna SP nr 18 uzyskała najwięcej punktów zdobywając pierwsze miejsce.
Gratulujemy i zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu!

..: przejdź do galerii :..

Skip to content