Aktualności

KONKURS WIEDZY O KSIĄŻCE HARRY POTTER I KAMIEŃ FILOZOFICZNY

29 listopada 2017r. nasza szkoła wzięła udział w Konkursie organizowanym przez Bibliotekę Norwida, która przemieniła się w krainę Harry’ego Potter’a. Był Peron 9 i 3/4, magiczne dekoracje, przybyli nawet profesorowie ze szkoły magii i czarodziejstwa. A wszystko to po to, aby uczniowie z zielonogórskich szkół poczuli odrobinę magii.
Zwyciężyły przedstawicielki SP nr 18 i jednocześnie domu Hufflepuff:
Karolina Paramonczyk, Hania Grzeczkowicz i Zosia Myszkowska z klasy 6e opiekun p. Katarzyna Skibińska

Dziewczęta wykazały się olbrzymią wiedzą i pamięcią. Rewelacyjnie, bezbłędnie odpowiedziały na wszystkie pytania, a poza tym urzekły Jury swoimi przemyśleniami na temat lektury. Wspaniale spisała się też cała klasa 6e, która głośno dopingowała swoją drużynę, wznosząc co chwilę okrzyki zagrzewające dziewczyny do rywalizacji. Również cała klasa otrzymała dodatkowe punkty za doping.

     

Skip to content