Aktualności

Soboty Lekkoatletyczne z MOSiR-em

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze organizuje cykl zawodów sportowych pod nazwą „Soboty Lekkoatletyczne z MOSiR-em”.

Zaprasza wszystkie dzieci z roczników 2006 – 2010 i młodszych na sprawdzenie swoich umiejętności.

Zaplanowane jest łącznie 5 spotkań, po jednym w każdym miesiącu, z wyłączeniem grudnia, w godzinach 10:00 – 12:00. Każde zawody będą obejmowały takie konkurencje jak:

  • bieg na 40 m
  • bieg na 60 m
  • skok w dal
  • skok wzwyż

Dodatkowo rozdane będą specjalnie przygotowane karnety na pieczątki, które będzie można zdobyć za obecność. Na zakończenie cyklu zawodów za zebrane pieczątki dzieci z najlepszą frekwencją otrzymają symboliczne nagrody. Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 października 2018 r. o godzinie 10:00 w Hali Lekkoatletycznej, ul. Sulechowska, przy hotelu Leśnym. Zapraszamy.

Skip to content