Aktualności

Szkoła na wesoło

12 lutego gościliśmy w naszej szkole dzieci z przedszkoli nr 20,21, 25 i 37. Wzięły one udział w zabawie pod hasłem „Baw się razem z nami”.
Przedszkolaki obejrzały przygotowany specjalnie dla nich występ uczniów z klasy 3a. Każda grupa przedszkolna przygotowała również swój program artystyczny, za który otrzymała gromkie brawa. Starszaki brały udział w konkurencjach sportowych, plastycznych oraz muzycznych. Było dużo śmiechu i radości, a także nutka rywalizacji w zabawach sportowych. Po głośnym dopingu można było stwierdzić, że nie tylko dzieci bawiły się doskonale, ale również opiekunowie. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone upominkami. Miło było patrzeć jak wracały uśmiechnięte i
pełne wrażeń do swoich przedszkoli. Mamy nadzieję, że zobaczymy się znów już we wrześniu.

..:przejdź do galerii:..

 
Skip to content