Aktualności

Wyniki konkursu literacko-plastycznego „Oceń książkę po okładce”

Z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnięty został konkurs literacko – plastyczny „Oceń książkę po okładce”. Wpłynęło blisko 30 prac, które oceniało jury pod przewodnictwem Pani Małgorzaty Bugaj, nauczyciela konsultanta z Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. W komisji konkursowej zasiadły także nauczycielki języka polskiego: Justyna Zidek i Agnieszka Opala. Możemy śmiało powiedzieć, że uczestnicy konkursu nadali „nowe życie” lekturom szkolnym. Poziom prac był wysoki i wyrównany, dlatego obrady jury były niezwykle burzliwe. Ostatecznie wyłoniono troje laureatów oraz przyznano cztery wyróżnienia.

Laureaci

Iga Pędzińska- Szkoła Podstawowa nr 15

Aurelia Chełmicka – Zespół Edukacyjny nr 9

Inez Bakalarczyk – Szkoła Podstawowa nr 17

 

Wyróżnienia

Natasza Pędzińska – Szkoła Podstawowa nr 15

Małgorzata Burgharot -Szkoła Podstawowa nr 15

Wiktoria Jakubiak – Zespół Edukacyjny nr 9

Zuzanna Grodzka – Szkoła Podstawowa nr 17

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Laureatom i osobom wyróżnionym – gratulujemy! Wkrótce poinformujemy o terminie uroczystego rozdania nagród.

Skip to content