Aktualności

Akcja „Psu na budę”

Kochani, witamy Was serdecznie w nowym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że wypoczęliście podczas wakacji i nabraliście odpowiednią ilość sił, by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, jakie czekają Was w szkole w najbliższym czasie . Lato już się skończyło i szykujemy
się na nadchodzące chłodne dni. Zima jest okresem trudnym dla wszystkich, ale szczególnie dla zwierząt bezdomnych. Musimy uzupełnić magazyny w zapas jedzenia  , kocyki, słomę do ocieplenia bud, węgiel do pieca. Dzięki szkolnym zbiórkom karmy , jest nam dużo łatwiej przetrwać zimę, dlatego i w tym roku bardzo na Was liczymy. Zachęcamy Was do wzięcia udziału w zbiórce Psu na Budę 2022 .
Tegoroczna akcja rozpocznie się 03.10.2022 i potrwa do30.11.2022.Dla zwierzaków
przyda się każde jedzonko, ale szczególnie ucieszymy się z puszek(pieski i kotki bardziej lubią karmę mokrą niż suchą). Jednak w miarę możliwości chcielibyśmy karmić naszych podopiecznych wysokomięsną karmą taką jak: dla kotków (Animonda, Smilla, Mac’s), a dla piesków( Animonda, Dolina Noteci, Rocco, Rinti). Przyda się karma dla gryzoni i ptaków, sianko i żwirki. Jeśli macie w domu niepotrzebne koce i ręczniki, również chętnie je przyjmiemy. W tym roku prosimy również o środki czystości, bo pieski i kotki codziennie mają sprzątane i, dlatego zapasy nam się powoli kończą. Jak w latach poprzednich, tak i tym razem, za uczestnictwo w zbiórce nagrodzimy szkoły/przedszkola dyplomem, a najbardziej aktywne placówki otrzymają Statuetki Zwierzoluba roku 2022 .
Dziękujemy, że z nami jesteście…
Stowarzyszenie Inicjatywa dla Zwierząt
 
Skip to content