Aktualności

Co się wydarzyło w przedszkolu „Pod Topolą”?

Być aktorem – trudna sprawa.
Nie każdemu biją brawa.
Ale, mówiąc między nami,
nas – żegnają oklaskami!”

Co się wydarzyło w przedszkolu „Pod Topolą”?

8 maja 2018 r. nasi artyści podjęli kolejne wyzwanie. Pod opieką pani Magdaleny Wojtyły i pani Anety Gawron o godzinie 9.40 opuścili mury szkoły. Mimo niemałej tremy udali się z wizytą do Miejskiego Przedszkola nr 20 przy ulicy Studzianki w Zielonej Górze.

Na scenie „Pod Topolą” miała miejsce premiera inscenizacji pt. „Witajcie w naszej bajce”, opartej na tekstach lubianego polskiego poety – Jana Brzechwy. Młodzi widzowie podczas spektaklu o dzieciakach i zwierzakach poznali „Kłamczuchę”, „Samochwałę”, „Skarżypytę”, „Lenia”, „Żabę”, „Żurawia i czaplę”, a nawet „Kaczkę dziwaczkę”.

Dzieci z zapartym tchem oglądały przedstawienie przygotowane przez utalentowanych uczniów „Osiemnastki”. Na końcu, po wspólnym śpiewaniu piosenek z popularnych bajek oraz konkursie muzycznym „Jaka to melodia?”, nagrodziły wszystkich gromkimi brawami.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani dyrektor, Barbarze Znamiec, za zaproszenie, ciepłe przyjęcie i słowa uznania.

..: przejdź do galerii :..

Skip to content