Aktualności

Dzień Nauczyciela na wesoło…

We wtorek – 16 października 2018 r. – z okazji minionego Dnia Edukacji Narodowej grupa utalentowanych uczniów naszej szkoły zaprosiła dyrekcję, nauczycieli oraz koleżanki i kolegów z kilkunastu klas na premierę sztuki teatralnej pt.„Co ja tutaj robię? Z życia nauczyciela w dniu jego święta”.
Młodzi aktorzy w humorystyczny sposób przybliżyli publiczności ten, jakże trudny zawód, parodiując typowe sytuacje z lekcji.
Artyści pod czujnym okiem polonistek, p. Magdaleny Wojtyły i p. Anety Opali, przygotowywali się przez kilka tygodni – kreowali różne typy uczniów, ćwiczyli dykcję, mimikę czy ruch sceniczny. Ale było warto, o czym świadczyły salwy śmiechu w trakcie przedstawienia, oklaski oraz mnóstwo ciepłych słów po występie.
Serdecznie dziękujemy przedstawicielom Vc, Vg, VIb, VIIa, VIIg, wychowawcom i pozostałym pracownikom, dzięki którym udało się zrealizować to przedsięwzięcie.
Mamy nadzieję, że dobry humor będzie towarzyszył wszystkim przez cały rok szkolny.

..: przejdź do galerii :..

Skip to content