Aktualności

Dzień Zdrowego Śniadania

8 listopada przypada DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA – postarajmy się świętować go codziennie!

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, który dostarcza niezbędnej energii.

Coraz więcej serwisów poświęconych gotowaniu włącza się w akcję Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Obecnie mamy “modę” na zdrowe żywienie. Wzrasta świadomość ludzi na temat zdrowego odżywiania. Nie mniej jednak jest to nadal ogromne pole do działania.

Zachęcamy wszystkich, aby przyjrzeć się uważnie, co spożywamy, jak wyglądają nasze posiłki w ciągu dnia. Czy jedliśmy codziennie śniadanie? Czy w naszej diecie nie zabrakło ważnych składników? (np. ryb, owoców, warzyw) Ile jemy słodyczy? Czy nie mamy problemów z odpowiednią wagą ciała?

Zdrowa dieta jest podstawą dobrej kondycji i zdrowia!

Skip to content