Aktualności

KABARET „JURKI” W SP 18

26 kwietnia 2018r. miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z członkami jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów. Agnieszka „Marylka” Litwin, „Znany” Wojciech Kamiński i Przemysław „Sasza” Żejmo odpowiadali na pytania dzieci, rozdawali płyty ze swoimi skeczami i autografami. Każda klasa miała okazję zrobić sobie z kabareciarzami pamiątkowe zdjęcie.

Dowiedzieliśmy się między innymi w jaki sposób kabaret powstał, skąd nazwa, jak tworzone są teksty, jak wygląda zwykły dzień osób, które swoim dowcipem i humorem bawią polskie społeczeństwo. Nie zabrakło też trudnych pytań: o kulisy relacji między kabaretami i o zarobki:)

Bardzo dziękujemy Kabaretowi „Jurki” za wizytę w naszej szkole, do zobaczenia na scenie!!!

..: przejdź do galerii :..

Skip to content