Kampania „Zachowaj trzeźwy umysł”

KAMPANIA ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2023

pod hasłem

„ROSNĘ ZDROWO!”

„Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać”

Po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Celem kampanii jest:

– przekazanie informacji  i wiedzy o zdrowym odżywianiu;

– podniesienie świadomości wartości aktywności fizycznej u dzieci i młodzieży;

– uświadomienie wpływu zdrowego tryby życia na codzienne funkcjonowanie;

– nauka sposobów wzmacniania kondycji fizycznej i psychicznej.

W tegorocznej kampanii uczniowie mogą wziąć udział w 3 konkursach:

1. „Rosnę zdrowo” – konkurs plastyczno-literacki (indywidualny), termin nadsyłania prac: do 30 czerwca 2023 r.
  2. „Mój pomysł na zdrowie!” – konkurs na plakat profilaktyczny (indywidualny), termin nadsyłania prac: do 30 czerwca 2023 r.
  3. „W zdrowym ciele zdrowy duch” – konkurs fotograficzny (zespołowy) termin: do 30 listopada 2023 r.

Informacje o konkursach, regulaminy oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na udział i przetwarzanie danych osobowych dziecka można znaleźć na stronie:
https://trzezwyumysl.pl/ztu-2023-oferta/ lub w gabinecie pedagoga – sala 300A

Oprócz konkursów przewidzianych przez organizatora kampanii zachęcamy do udziału w zielonogórskim konkursie plastycznym „Wybieram zdrowie”, przygotowanym przez Biuro Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom

Termin nadsyłania prac: do 30 czerwca 2023 r.

..: Ulotka :..

..: Zgoda opiekuna :..