W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt drużyna w składzie: Ewa 6c, Maja 6E, Hania 7D, Martyna 7C, Lena 8B, Weronika 8B, Aniela 7B, Ania 8E, Nel 8E, Zosia 8A, Ida 8A wywalczyły srebrny medal w mieście. Gratulacje dla całej drużyny.
INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW- ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ Z EGZAMINU! cze 20, 2026cze 20, 2026 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026 WYDAWANIE ŚWIADECTW UCZNIOM NIEOBECNYM NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026 WYDAWANIE ŚWIADECTW UCZNIOM NIEOBECNYM NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026
WYDAWANIE ŚWIADECTW UCZNIOM NIEOBECNYM NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026