Zespół w składzie: Natalia 6C, Lena 6C, Maja 6D, Julia 6D, Zosia 6E,Martyna 7C wywalczyły zloty medal w mieście w Czwórboju Lekkoatletycznym w Igrzyskach Dzieci, tym samym awansując do zawodów wojewódzkich.Gratulacje dla całej drużyny!!!
INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW- ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ Z EGZAMINU! cze 20, 2026cze 20, 2026 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026 WYDAWANIE ŚWIADECTW UCZNIOM NIEOBECNYM NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026 WYDAWANIE ŚWIADECTW UCZNIOM NIEOBECNYM NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026
WYDAWANIE ŚWIADECTW UCZNIOM NIEOBECNYM NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026