W Międzyrzeczu odbyła się Lubuska Olimpiada Młodzieży U14 w lekkiej atletyce. Uczennica naszej szkoły Natalia W wywalczyła złoty medal w skoku w dal wynikiem 5.13m. Gratulacje należą się również dla Kacpra M, Zosi J, Ewy I, Julki M.
INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW- ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ Z EGZAMINU! cze 20, 2026cze 20, 2026 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026 WYDAWANIE ŚWIADECTW UCZNIOM NIEOBECNYM NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026 WYDAWANIE ŚWIADECTW UCZNIOM NIEOBECNYM NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026
WYDAWANIE ŚWIADECTW UCZNIOM NIEOBECNYM NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026