Aktualności

Międzyszkolny konkurs literacki „Niepodległa – moja rodzina”

Z przyjemnością i dumą informujemy, że nasza uczennica – Karolina Maruda zkl.8C – zajęła 1. miejsce w  międzyszkolnym konkursie literackim organizowanym  przez Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Zielonej Górze. Tegoroczna edycja konkursu odbywała się pod hasłem „Niepodległa – moja rodzina” . Karolina jest autorką wzruszającego wywiadu z mieszkanką Domu Kombatanta w Zielonej Górze. Jej praca nie miała sobie równych! W konkursie wzięły udział również inne uczennice klasy 8C: Dominika Moszczyńska, Weronika Gierulska, Wiktoria Galon, Agata Rupińska i Hania Ważna. Opiekunką Karoliny i pozostałych dziewczyn jest p. Agnieszka Opala. Wszystkie uczestniczki otrzymały dyplomy i upominki. Wzięły też udział w uroczystej sesji historycznej  „U progu niepodległości. Wizje odrodzonej Polski”, zorganizowanej przez LO1.
Gratulujemy!
Skip to content