Aktualności

Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Koszykówce

Jesteśmy złotymi medalistami🏆🥇Mistrzostw Województwa lubuskiego w koszykówce🏀 Podczas turnieju finałowego wygrywamy ze Szkołą Podstawową z Ośna Lubuskiego oraz po raz kolejny z Sp10. Warto wspomnieć że wspierali nas rodzice oraz uczniowie z naszej szkoły wraz z panią wychowawczynią. Emocje wśród nich były ogromne. Skuteczna gra doprowadziła nas do dwóch znaczących zwycięstw. Skład mistrzowskiej drużyny:
🏀Bartosz Chęciński
🏀Gracjan Chawrył
🏀Paweł Rzaczkiewicz
🏀Dominik Czemerys
🏀Milan Kwiatkowski
🏀Antoni Jarnut
🏀Ignacy Piotrowski
🏀Mateusz Wolański
🏀Michał Samolewski
🏀Paweł Stępień
🏀Ivo Stępkowski
🏀Filip Staniewicz
🏀Piotr Rybicki
🏀Jan Mierzyński

Panowie wielkie gratulacje –
miejmy nadzieję, że uda nam się pojechać na Mistrzostwa Polski 👏🥳👍🚂🏀

Za wykonanie zdjęć dziękujemy pani Monice Chawrył.

[ngg src=”galleries” ids=”45″ display=”basic_thumbnail”]
Skip to content