Aktualności

Narodowe Święto Niepodległości

Eppur si muove!, tak samo jak Polska łączy ludzi!  Wiele szkół w sposób nietuzinkowy uczciło Święto Niepodległości. Cieszymy się, że również i my możemy się zaliczać do tego grona.  W naszej uroczystości postawiliśmy na pedagogikę. Pokazaliśmy naszym uczniom, że niepodległość jest piękna i radosna. Ale nie samą radością żyje człowiek chociaż… . Aby tak zatańczyć Dla Niepodległej jak grupa Ninja ze Spoko Family, trzeba wykazać się potężnym hartem ducha i wylać nie jedną kroplę potu. Takim hartem ducha, uporem w dążeniu  do dobrego celu odznaczały się pokolenia walczące w każdy możliwy sposób o Niepodległą.  Nie ma lepszych podziękowań jak praca nad sobą, nad swoim talentem. Wszyscy jesteśmy z nich dumni.  Szczególne podziękowania dla założyciela Spoko Family pana Filipa Czeszyka oraz dwóch sympatycznych instruktorów: panów Krzysztofa Kurdyka i Łukasza Kukulskiego.

[ngg src=”galleries” ids=”41″ display=”basic_thumbnail”] [ngg src=”galleries” ids=”43″ display=”basic_thumbnail”] [ngg src=”galleries” ids=”42″ display=”basic_thumbnail”]
Skip to content