Aktualności

„Polska moją Ojczyzną”- wystawa projektów plastycznych

Wystawa prac uczniów klas czwartych 
wykonanych z okazji 100-lecia obchodów odzyskania niepodległości przez Polskę
 
11 listopada 1918 r. Polska, po 123 latach państwowego niebytu, ponownie pojawiła się na mapie Europy jako niepodległe państwo. W tym roku obchodzimy 100-lecie tego historycznego wydarzenia, stąd też uczniowie klas czwartych wykonali projekty plastyczne „Polska moją Ojczyzną”. Każda klasa otrzymała tablicę korkową sporych rozmiarów a od inwencji twórczej zależał wynik końcowy, czyli wspaniały projekt plastyczny. W wyniku wspólnej pracy uczniów i wychowawców powstały  niepowtarzalne i pomysłowe prace. Za wysiłek i wspaniałe wykonanie wszystkie klasy zostaną nagrodzone! Zapraszamy do obejrzenia wystawy na korytarzu szkolnym!
 
Skip to content