Drodzy Państwo,
raz jeszcze dziękujemy za ogrom darów, które każdego dnia trafiają do naszej szkoły. Wszystkie dary przekazywane są bezpośrednio do odbiorców. W naszej szkole pracują dwie panie, które pochodzą z Ukrainy. One najlepiej znają aktualne potrzeby i one zajmują się rozdysponowywaniem darów. Nasza akcja miała zakończyć się jutro, ale potrzeby nadal są ogromne. Do naszego miasta trafiają rodziny przyjmowane przez mieszkańców i często sąsiedzi pomagają im zaopiekować się przybyszami. Pan Dyrektor wyraził zgodę na kontynuację akcji. Jeżeli są osoby, które w dalszym ciągu będą chciały pomagać, codziennie będziemy aktualizować listę rzeczy potrzebnych. Na dziś potrzebne są:
– ubrania męskie
– obuwie męskie
– koce ciepłe
– żywność: oleje, kasze, cukier, konserwy
– żywność dla niemowląt i dzieci : soczki, desery, kaszki, słodycze
– środki higieniczne dla dzieci i dorosłych
– naczynia: kubki, talerze
– przybory szkolne

Podaję również konto, na które można wpłacać darowizny:
FUNDACJA ROZWOJU NIEBIESKA STREFA Szosa Kisielińska 3, 65-247 Zielona Góra, BANK SANTANDER 20 1090 1535 0000 0001 4685 2334
tytuł przelewu: Pomoc Ukrainie.
Pozdrawiamy serdecznie, Wolontariat Szkolny

Skip to content