Kochani,
bardzo dziękujemy za Wasze wielkie serca ! Wasza ofiarność przerosła naszą wyobraźnię 😊 Wszystkie zebrane dary zostały już przewiezione do siedziby fundacji działającej na rzecz uchodźców z Ukrainy, część z nich- koce, kołdry, poduszki pojechały już na granicę, reszta trafi do rodzin, które podążają do naszego miasta. Pierwotnie dary miały trafić do Dąbia, ale tam nie ma takich potrzeb. W naszej szkole pracuje pani z Ukrainy, która ma kontakt z fundacją i najlepiej zna potrzeby. Akcję zbierania darów będziemy kontynuować do piątku. W dalszym ciągu można przynosić:
– odzież dla dzieci i kobiet
– środki higieny osobistej: pasty, szczoteczki do zębów, mydła, żele, szampony, podpaski, pampersy, balsamy,
– żywność długoterminową dla dorosłych i dzieci
– wodę
– koce, poduszki, ręczniki
– środki opatrunkowe
– power banki
Tak jak dziś, rzeczy zostawiamy przy portierni. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za dary, chęć pomocy w transporcie, segregowaniu. Szczególnie pragniemy podziękować p. Małgorzacie Rawskiej- za ogrom darów, czas oraz pomoc w transporcie.

Wolontariat Szkolny

Jolanta Wilk, Agnieszka Wargowiak

Skip to content