4 listopada 2024 r. w ramach Igrzysk Dzieci w badmintonie chłopców nasza szkoła zdobyła 2. miejsce i srebrny medal. Szkołę reprezentowali Bartosz Hrehorecki i Piotr Sarnowski z klasy 8A oraz Jędrzej Błażków z klasy 7A.
Spotkanie z rodzicami uczniów przyszłych klas pierwszych cze 8, 2026cze 8, 2026 JADŁOSPIS OD 08.06.2026 DO 12.06.2026 cze 8, 2026 Brąz Emilki cze 3, 2026cze 3, 2026