Aktualności

Występy Chóru Dziecięcego Arkadia

Gratulujemy udziału i wspaniałego występu uczniom naszej szkoły ! 

18 kwietnia 2018 r. w Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Podgórnej odbył się organizowany przez Zielonogórski Ośrodek Kultury i Instytut Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego III Zielonogórski Przegląd Chórów Dziecięcych i Młodzieżowych „Zielona Nutka”.
W czasie koncertu zaprezentowało się 6 zespołów: Chór Piccolo Zespołu Edukacyjnego nr 5 w Zielonej Górze, Chór Piccolo z Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury, Chór Dziecięcy Arkadia SP-18 w Zielonej Górze, Chór Gaudeamus MGOK w Czerwieńsku, Chór Dominanta Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. w Zielonej Górze oraz Chór Szkolny Siódemkowe Dzieci PSP nr 7 w Zielonej Górze. 

Chór Dziecięcy „ Arkadia” działający przy Szkole Podstawowej nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Zielonej Górze rozpoczął swoją działalność w październiku 2016 roku. Dotychczas zespół wystąpił w kilku koncertach organizowanych przez Zielonogórski Ośrodek Kultury m.in. Wspólne Śpiewanie Pieśni Patriotycznych, Koncert Zimowy, Wspólne Kolędowanie, Wigilia Miejska. Chór zajmuje się również oprawą muzyczną uroczystości szkolnych. Opiekunem zespołu jest pani Aneta Gawron.

Skip to content