Aktualności

Zachowaj Trzeźwy Umysł

Dnia 23 października 2018 r. w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze, odbyło się  podsumowanie ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno- edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, w której braliśmy udział w ubiegłym roku szkolnym.

 Kampania realizowana była pod hasłem  „Autoportret. Zadziwiam siebie, gdy siebie poznaję ”  

Jej celem było wspieranie budowy poczucia własnej wartości, nauka samooceny, doskonalenie umiejętności pozytywnego myślenia, wspieranie pozytywnych wyborów życiowych dzieci i młodzieży, ograniczenie podejmowania przez młodych ludzi zachowań ryzykownych oraz wspieranie działalności profilaktycznej i wychowawczej szkół.

 

W  konkursie plastycznym „Autoportret” w gronie laureatów znalazło się pięcioro uczniów naszej szkoły:

Julia Fabisz – klasa 5C

Julia Bieńko – klasa 5G

Magdalena Martyniak – klasa 5G

Łukasz Nowicki – klasa 6E

Aleksandra Tychanycz – klasa 8G

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Pedagodzy: Elżbieta Zaremba i Jowita Kowalczyk

Skip to content