Aktualności

Zbiórka dla uchodźców- 28.02- 4.03

Drodzy Państwo,
pisząc w piątek informację o zbiórce dla uchodźców z Ukrainy nie spodziewaliśmy się, że będzie aż tak duże zainteresowanie akcją. Obecna sytuacja otwiera nasze serca i mobilizuje do działania. W tej chwili w Dąbiu jeszcze nie ma nikogo, ale z pewnością w najbliższych dniach pojawią się kobiety z dziećmi. Będą im potrzebne: ubrania, koce, pościel, środki higieniczne- żele, mydła, szampony, ręczniki, pampersy, odżywki w słoiczkach dla dzieci, zabawki, gry planszowe, przybory szkolne.
Przekazujemy kilka ważnych informacji odnośnie zbieranych rzeczy:
– przynoszone rzeczy mogą być używane, ale bardzo prosimy, żeby były czyste i w dobrym stanie
– w miarę możliwości opakowane w torby foliowe, pudełka
– jeżeli to odzież- opisane: wzrost, dla chłopca czy dziewczynki
Ułatwi nam to segregowanie rzeczy.
Pan Dyrektor udostępnił nam miejsce na tymczasowy magazyn- jest to PORTIERNIA przy wejściu głównym do szkoły- tam można oddawać przynoszone rzeczy. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Bardzo dziękujemy za już okazaną gotowość do pomocy.

Jolanta Wilk,  Agnieszka Wargowiak,Wolontariat Szkolny

Skip to content