Aktualności

Hej, hej Falubaz!!!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 w Zielonej Górze to wierni kibice Falubazu Zielona Góra. 25 maja gościliśmy legendę Falubazu – Andrzeja Huszczę oraz Grzegorza Zengotę, wybitnego żużlowca, absolwenta naszej szkoły. Sportowcy przybliżyli dzieciom dyscyplinę sportową, jaką jest żużel. Podzielili się z uczniami swoimi doświadczeniami i wrażeniami z mistrzostw świata, zachęcali do uprawiania różnych dyscyplin sportu, podkreślali, jak ważny jest sport i zdrowe odżywianie w życiu każdego człowieka. Młodzi kibice wspólnie rywalizowali w wyścigach motocykli. Świetnie bawili się z falubazową MotoMyszą. Nie zabrakło także stałych punktów takich spotkań, czyli pytań od publiczności, wspólnych zdjęć oraz autografów. I się zaczęło! Takiej ilości osób w kolejce po autograf u nas w szkole jeszcze nie widzieliśmy! Kolejka była długa, ale wszyscy cierpliwie czekali. Spotkanie uczniów z Mistrzami sportu zrobiło naprawdę wielkie wrażenie. Mamy nadzieję, że uczniowie „Osiemnastki” pójdą w ślady swoich starszych kolegów i ich pasją również stanie się sport.

..: przejdź do galerii :..

Skip to content