29.05.2025 odbyły się Indywidualnie Mistrzostwa Miasta Zielonej Góry w kategorii Igrzysk Młodzieży. Uczennice naszej szkoły wywalczyły srebrny medal w sztafecie 4×100 m w składzie Zosia 8A, Hania 7D, Nel 7E, Zosia 8E. Gratulacje dla całego zespołu.
INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW- ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ Z EGZAMINU! cze 20, 2026cze 20, 2026 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026 WYDAWANIE ŚWIADECTW UCZNIOM NIEOBECNYM NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026 WYDAWANIE ŚWIADECTW UCZNIOM NIEOBECNYM NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026
WYDAWANIE ŚWIADECTW UCZNIOM NIEOBECNYM NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026