Szanowni Rodzice!
W dniach 12-13.03.2020 nie będzie zajęć lekcyjnych.
Odbędą się wyłącznie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach 6:40-16:40 dla uczniów, którzy nie mają zapewnionej opieki w domu.

Rozpoczęcie zajęć opiekuńczo wychowawczych w świetlicy szkolnej II piętro budynek ,,D”.

W tych dniach nie będą wydawane obiady. Kwota za obiady zostanie automatycznie pomniejszona przy wpłatach na przyszły miesiąc.

Od poniedziałku 16.03.2020 do środy 25.03.2020 szkoła będzie zamknięta dla wszystkich uczniów.

Proszę o zapewnienie dzieciom opieki w domach.
Apeluję, aby uczniowie pozostali w domu. Zwłaszcza dzieci starsze/młodzież nie gromadziła się w miejscach publicznych. Prewencyjnie będą kontrole służb (Straż Miejska czy Policja).

Proszę o systematyczne sprawdzanie komunikatów, które pojawiają się na stronie szkoły oraz w dzienniku Vulcan.
Proszę również o zapoznanie się z informacjami Ministra Edukacji Narodowej.

Andrzej Brychcy