Aktualności

Konkurs fizyczny „Ryzyk fizyk”

W dniu 20.04.2018 r. odbył się I etap konkursu fizycznego pt. „Ryzyk fizyk”. Uczniowie przed komisją prezentowali wykonane przez siebie zabawki. Ich prezentacje potwierdzające znajomość zjawisk i praw fizycznych wprawiły w zachwyt członków komisji – panią wicedyrektor Lidię Kalinowską i nauczycielkę fizyki Ewę Wawszczyk. Cztery pierwsze miejsca zajęli uczniowie klasy VIIc. GRATULACJE !!!
Pierwszy etap wygrał Michał Hnatuśko  prezentujący model prasy hydraulicznej, II miejsce zdobyły Hania Ważna, Maria Polito i Dominika Moszczyńska za pracę „Crazy Tin-Can” oraz Oliwia Kużdowicz, Amelia Niedziela i Mateusz Olczak za pracę „Camera obscura”, III miejsce zajęły Lilia Marczuk i Zoja Barska za „Wir w butelce”, a IV miejsce zdobył Daniel Burnagiel za „Powracającą puszkę”.
 
 
Skip to content