W listopadzie trzy uczennice z naszej szkoły, z klasy 3A wzięły udział w Miejskim Konkursie Plastycznym „WESOŁA DYNIA”, organizowanym przez Zespół Edukacyjny nr 4 w Drzonkowie. II miejsce zajęła Hanna Skórska Wyróżnienia – Zofia Łagoda i Iga Miszczyk Gratulacje!
INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW- ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ Z EGZAMINU! cze 20, 2026cze 20, 2026 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026 WYDAWANIE ŚWIADECTW UCZNIOM NIEOBECNYM NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026 WYDAWANIE ŚWIADECTW UCZNIOM NIEOBECNYM NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026
WYDAWANIE ŚWIADECTW UCZNIOM NIEOBECNYM NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026