Drugoklasiści wzięli udział w Konkursie wiedzy o zdrowiu. Wyniki:I miejsce:Kacper Główka 2aGabriela Rogulska 2bII miejsce:Laura Sawaściuk 2cJagoda Rurarz 2dIII miejsce:Klaudia Kmiecik 2c Gratulacje dla wszystkich uczestników!Organizator: Katarzyna Dyrka
Spotkanie z rodzicami uczniów przyszłych klas pierwszych cze 8, 2026cze 8, 2026 JADŁOSPIS OD 08.06.2026 DO 12.06.2026 cze 8, 2026 Brąz Emilki cze 3, 2026cze 3, 2026