Aktualności

Niepodległościowy Turniej Klas

10 stycznia br. odbył się w naszej szkole turniej historyczny klas. Konkurs był częścią obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Rywalizowały trzyosobowe reprezentacje klas siódmych i ósmych. Razem 13 zespołów. Zmagania uczniów oceniało jury w składzie: Konrad Radzik (8c), Michał Gas (8g), Błażej Nogajczyk (8d). Zawody prowadził: p. Łukasz Kamiński, a pomagali mu uczniowie Herbert Filmanowicz (7d) oraz Konstanty Kudosz (7d). Punkty sumował p. Łukasz Cyrok. Różnorodność zadań konkursowych sprawiła wiele radości uczniom. Zabawa była przednia ! W kategorii klas siódmych tytuł mistrzowski przypadł drużynie z klasy 7c, którą reprezentowali : Filip Rodziewicz, Nikodem Stręk, Jakub Domżalski. II miejsce przypadło drużynie z klasy 7d w składzie: Mikołaj Seiler, Mikołaj Rawski, Michał Kasperski. Trzecie zaś miejsce uzyskała klasa 7g w składzie: Jan Stencel, Alan Nowicki, Kamil Bednarski. W kategorii klas ósmych rywalizację wygrała klasa VIII c w składzie: Dominika Moszczyńska, Mateusz Olczak i Marcin Biliński. II miejsce na podium uzyskała klasa 8e w składzie: Jakub Byczek, Jakub Żylewicz i Wojciech Charydczak. Na trzecim miejscu uplasowała się klasa 8h w składzie: Paulina Furtak, Maciej Uberna, Bruno Stürmer. Nagrody i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców wręczył zwycięzcom organizator turnieju p. Łukasz Kamiński.

Skip to content