Procedura bezpieczeństwa podczas zwrotów książek do biblioteki szkolnej w SP 18 w Zielonej Górze w związku z wystąpieniem COVID – 19

Postanowienia ogólne

1. Od 25 maja uczniowie mają możliwość zwrotu wypożyczonych książek do biblioteki szkolnej.
  1. Wszystkie materiały biblioteczne prosimy zwracać do biblioboxu, który usytuowany jest w pomieszczeniu przy głównym wejściu do szkoły.

W biblioboxie znajdują się pojemniki z datą, do których wkładamy zwracane    materiały.

1. Materiały zwracane za pośrednictwem biblioboxu przebywają w 7 – dniowej kwarantannie.
  1. Uczeń jest zobowiązany do dostarczenia książek i umieszczenia w nich kartki  z czytelnie  zapisanym imieniem, nazwiskiem oraz klasą. Książki mogą być zapakowane w reklamówki.