Aktualności

OBCHODY „TYGODNIA ZDROWIA” ZAKOŃCZONE DZIAŁO SIĘ!!!

02.04.2019 r. odbył się happening pod hasłem „FONOHOLIZM – PRZYKLEJENI DO SMARTFONA”. Uczniowie „Osiemnastki” powiedzieli „stop” komórkom. Skorzystali z alternatywnych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Zagrali w gry planszowe, jengę, kółko i krzyżyk, zapomnianą gumę oraz klasy.

03.04.2019 r. wychowankowie wzięli udział w „POKAZIE UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY”.Młodsze klasypod nadzorem starszych kolegów ćwiczyły umiejętność wykonywania pozycji bocznej i resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

04.04.2019 r. społeczność szkolna spotkała się na sali gimnastycznej, by popracować nad swoją sprawnością fizyczną. Wspólnie „ZATAŃCZŁA DLA ZDROWIA” belgijkę i czaczapolkę.

05.04.2019 r. młodzi ludzie mieli okazję rozruszać szare komórki w konkursie „OWOCOWY ZAWRÓT GŁOWY”. Za trafne odpowiedzi, związane z prawidłowym stylem życia, otrzymali zdrowe nagrody w postaci świeżutkich, smacznych owoców.

[tz_plusgallery id=”17″]

Skip to content