W czwartek, 1 października br. odbyła się w naszej Szkole, niezwykle miła i ważna uroczystość.
Uczniowie klas I a, I b, I c oraz I d zostali pasowani na uczniów i stali się pełnoprawnymi członkami braci uczniowskiej Szkoły Podstawowejnr 18, w Zielonej Górze.

W obecności pani wicedyrektor Doroty Brylli oraz swoich Wychowawczyń, dzieci złożyły ślubowanie,
że będą pilnie się uczyć, będą dobrymi koleżankami i kolegami, będą słuchać swoich nauczycieli, szanować dobre imię Szkoły Podstawowej nr 18 oraz będą kochać swoją Ojczyznę.
Po złożeniu przyrzeczenia pani wicedyrektor pasowała każdą dziewczynkę i każdego chłopca na ucznia Szkoły Podstawowej nr 18.
Miłe słowa do pierwszaków skierowali w wierszach i piosence uczniowie klasy 3 D.

Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy wielu sukcesów w nauce, a Wychowawcom i Rodzicom dzieci wielu powodów do dumy w tym i następnych latach szkolnych.