Jak co roku dzieci 6- letnie z przedszkoli nr: 20, 21, 22,25 i 37, wraz ze swoimi paniami, przybyły do naszej szkoły, by wziąć udział w zabawie pod hasłem ,,Szkoła na wesoło’’. 

Przedszkolaki wysłuchały  piosenek i obejrzały ” Taniec Robotów” w wykonaniu naszych uczniów oraz same się zaprezentowały. Brały udział w konkurencjach sportowych i edukacyjnych. Pokonywały tor przeszkód, skakały jak kangury, rzucały woreczkami do celu, a także układały puzzle, obrazki z figur geometrycznych, konstruowały budowle z klocków i odgadywały zagadki muzyczne. 
Były wiwaty, okrzyki i oklaski .W przerwie konkurencji starszaki otrzymały słodki poczęstunek.  Jury nagrodziło wszystkie dzieci. Zadowolone przedszkolaki, trzymając pod pachą prezenty, pomaszerowały zanieść je do swoich przedszkoli. Obiecały, że wrócą do szkoły na pewno, skoro jest tu tak wesoło…
 
 
 
Skip to content