Dnia 14.02.2025r. odbyły się rozgrywki sportowe z okazji Walentynek.Klasy 4, 5,6,7,8 rywalizowały w „Badmintonie”.Emocji podczas rozgrywek było co nie miara. Gratulacje dla wszystkich uczestników!
Informacja cze 22, 2026cze 22, 2026 INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW- ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ Z EGZAMINU! cze 20, 2026cze 20, 2026 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026
INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW- ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ Z EGZAMINU! cze 20, 2026cze 20, 2026 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 cze 20, 2026cze 20, 2026