Dnia 14.02.2025r. odbyły się rozgrywki sportowe z okazji Walentynek.Klasy 4, 5,6,7,8 rywalizowały w „Badmintonie”.Emocji podczas rozgrywek było co nie miara. Gratulacje dla wszystkich uczestników!
Spotkanie z rodzicami uczniów przyszłych klas pierwszych cze 8, 2026cze 8, 2026 JADŁOSPIS OD 08.06.2026 DO 12.06.2026 cze 8, 2026 Brąz Emilki cze 3, 2026cze 3, 2026